Huis te Oostkapelle

Geen categorie
Jan Arends, 1772, achterzijde van het Huis

Voor iedereen die via de Torenstraat Oostkapelle binnenrijdt, valt het nieuwe appartementengebouw Huis te Oostkapelle zeker op.
Door de jaren heen hebben we lezingen bijgewoond, veel gelezen en ons bij laten praten over de geschiedenis van deze plek, de voormalige buitenplaats Huis te Oostkapelle en de rol die deze had binnen Oostkapelle.
Onze stichting heeft hierover een informatieve folder geschreven. Behalve de geschiedenis komt de reden voor de bouw en realisatie van het huidige appartementengebouw aan bod. De folder ‘Een uniek stukje Oostkapelse historie is nieuw leven ingeblazen!’ is in het Nederlands en Duits beschikbaar. Interesse?
Download de Nederlands- of Duitstalige versie: folder Een uniek stukje Oostkapelse historie Huis te Oostkapelle of folder Duits Ein einzigartiges Stück

Bekijk dit filmpje over het nieuwe appartementengebouw of ga zelf ter plekke kijken.

Binnenkort meer  over de voormalige buitenplaats Huis te Oostkapelle op deze website.

Vorig bericht
Toekomst Manteling van Walcheren

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.